Залишити вiдгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 

Пластиковий водостік Bryza 90/125

  • Фото 1: пластиковий водостік bryza 90/125
  • Фото 2: пластиковий водостік bryza 90/125
від
72 грн
/ м/п
Замовити в 1 клік
Виробник:
Bryza
Гарантiя
10 років
Країна-виробник
Польща
Розрахувати вартість проекту?
Надішліть проект і ми розрахуємо його вартість
Безкоштовний
замір
Для замовлення безкоштовного заміру зателефонуйте, назвіть адресу та зручний для вас час візиту. Послуги професійного замірника - гарантія точного розрахунку і економною покупки.
Зразки є
в шоурумі
Остаточний вибір потрібно робити, коли ви бачите зразки матеріалів наживо. Приходьте в наш шоу-рум, дивіться, вибирайте і замовляйте.
Оплата
і доставка
Оплата будь-яким зручним для вас способом: готівковий і безготівковий розрахунок, Visa / MasterCard. Доставка замовлення на ваш об`єкт за вказаною адресою і в обумовлені терміни!
Замовте безкоштовний замір
Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами

Установка водостічних систем BRYZA є досить простий. З`єднання жолобів з фасонними виробами здійснюється за допомогою засувки. Для герметизації отриманого з`єднання використовується спеціальний гумовий ущільнювач, який вставляється безпосередньо в канавки фасонних виробів.

Водостік Бриза

Пропонуємо водостічні системи для різних об`єктів:

  • Для малих житлових будинків, навісів, гаражів, балконів, мансард застосовується система 75 (жолоб 75 мм з водостічної трубою 63 мм).
  • Для особняків, складів, торгових і промислових об`єктів, будівель громадського призначення застосовується система 100 (жолоб 100 мм з водостічної трубою 90 мм).
  • Особняки і житлові будинки, склади, об`єкти громадського призначення, торгові та промислові об`єкти - застосовується система 125 (жолоб 125 з водостічної трубою 90).
  • Великі об`єкти житлового, промислового і комерційного призначення - застосовується сістема150 (жолоб 150 з водостічної трубою 110).

Установка водостічних систем BRYZA є досить простою. З`єднання ринв з фасонними виробами здійснюється за допомогою засувки. Для герметизації отриманого з`єднання використовується спеціальний гумовий ущільнювач, який вставляється безпосередньо в канавки фасонних виробів.

Матеріал
ПВХ
Розмір системи
125/90
Гарантiя
10 років
Країна-виробник
Польща
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом