Компанія «Ловекс-К» - багатопрофільна компанія. Більше 10 років працює в сфері оптової та роздрібної продажу повного комплексу покрівельних матеріалів. За цей час компанія заробила репутацію надійного постачальника і партнера.

Офіційний представник покрівельних брендів

«Ловекс-К» є офіційним імпортером в Україні продукції BudMat (Польща): модульної металочерепиці преміум класу Venecja, Murano, Ferrara, Rialto, Bella Sara, водостічних систем Flamingo і ProAqua, ПВХ-софітів BudMat.

Також компанія офіційно представляє відомі торгові марки: Katepal, Tegola, Aquaisol, Shinglass, Roofshields, Bauder, Gerard, Braas, Fakro, Velux, Vilpeі інші.

У нас найбільший вибір покрівельних покриттів

  • більше 120 видів покрівельного покриття
  • більше 500 колірних рішень
  • найширший вибір товарів для комплектації покрівельного пирога
Комплексний підхід до підбору матеріалів дозволить Вам замовити все, що потрібно в одному місці, заощадивши Ваш час та кошти.

Власне виробництво гнутих виробів

Наша виробнича база дозволяє виготовляти будь-які гнучкі елементи для покрівлі (єндови, коньки, снігозатримувачі, відливи, інші види планок), не вдаючись до допомоги сторонніх організацій. Гнуття виробів здійснюється на високотехнологічному обладнанні, яке забезпечує цілісність покриття та дотримання точних розмірів виробів.

Кваліфіковані фахівці

Фахівці нашої компанії з великим практичним досвідом більш 10 років у сфері покрівельних матеріалів зможуть підібрати найбільш грамотні і економічні рішення для Вашого об`єкту.

Наші менеджери, які пройшли навчання у європейських виробників, з точністю розраховують і максимально оптимізують витрати покрівельного матеріалу. На підставі розрахункових даних підбирають і укомплектовують покрівлю всіма необхідними добірними елементами і аксесуарами.

За необхідністю наші фахівці виїжджають на об`єкт замовника, щоб зробити заміри, дати всі технічні рекомендації з улаштування та монтажу покрівлі будь-якої складності, а також провести кваліфіковану безкоштовну консультацію для покрівельної бригади.

Наші клієнти та партнери

Ми працюємо з приватними замовниками, корпоративними клієнтами, будівельними і проектними організаціями, архітекторами, монтажними бригадами, власниками комерційних об`єктів.

Ми виконуємо свої зобов`язання і гарантуємо своєчасні, стабільні поставки якісних покрівельних матеріалів, аксесуарів і комплектуючих. Завжди готові надати технічну та консультаційну підтримку. Тому замовники звертаються до нас повторно і стають нашими постійними клієнтами.

 
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом