Блок-хаус - це група оздоблювальних стінових матеріалів у вигляді довгих профільованих панелей з опуклим округлим профілем (сегмент кола). Зазвичай блок-хаус використовується в системах вентильованих фасадів в якості зовнішнього захисно-декоративного шару. Стіна, обшита такими панелями, імітує кладку з оциліндрованих каліброваних колод, схожість доповнює малюнок під дерево на зовнішній поверхні. Уже змонтований металевий сайдинг під колоду на перший погляд виглядає точно так само, як дерев'яний блок-хаус.

Сфера застосування

Сфера застосування блок-хауса залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Металевий блок-хаус призначений для обшивки фасадів, фронтонів. Це універсальний фасадний матеріал, який знаходить застосування в різних сферах будівництва будівель та споруд. Ним облицьовують фасади:

Блок-хаус підходить як для зовнішньої обробки новобудов, так і для реставрації фасадів старих будівель.

Технічні характеристики металевого блок-хауса

Сталевий (залізний) блок-хаус виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0,4-0,5 мм з полімерним покриттям. Сталь може бути гладкою або з невеликим хвилястим рельєфом. Листовий метал профілюється на верстатах, по краях кожної панелі є замкові з'єднання з перфорацією під кріплення. Основні 2 різновиди блок-хауса - імітація колоди (одинарний) і двох ярусів дерев'яної кладки (подвійний, дворядний). Ширина панелей залежить від профілю (дворядні ширші одинарних). Довжина формується під замовлення, але зазвичай панелі блок-хауса не коротші 50 см і не довші 6 м.

Характеристики панелей залежать від виробника, компанія Loveks-K пропонує блок-хаус з такими параметрами:

Рекомендації при виборі блок-хауса

Блок-хаус виготовляється з різних матеріалів - деревини, ПВХ (вінілу), металу, але металевий є найбільш міцним і довговічним. Так що якщо потрібна обшивка, яка буде надійно захищати стіни від механічних і атмосферних впливів, а також успішно протистояти ударам, вогню, комахам і гризунам, гнилі та  цвілі, варто вибрати блок-хаус з листової сталі.

При виборі металевого блок-хауса слід звертати увагу на такі моменти:

Переваги блок-хауса

Блок-хаус, як і будь-які навісні фасадні панелі, зручний тим, що не вимагає ідеального вирівнювання основи, може монтуватися в будь-який сезон і погоду. Переваги металевого блок-хауса - висока механічна міцність, довговічність, пожежостійкість, можливість експлуатації в широкому температурному діапазоні, стійкість до перепадів температури. Оцинкування в поєднанні з полімерним покриттям забезпечує захист від корозії, зовнішній шар покриття стійкий до механічних пошкоджень і сонячних променів. Панелі зручні в монтажі завдяки наявності замкових з'єднань і кріпильних отворів.

Металевий сайдинг з профілем блок-хаус має ряд додаткових переваг:

Ціна на блок-хаус

Ціна блок-хауса в першу чергу залежить від характеристик сталі - товщини, щільності цинкового покриття, виду полімерного покриття. Також на ціну можуть впливати особливості профілю, замкового з'єднання.

 
Мінімальна ціна, грн./м2 Максимальна ціна грн./м2
золотий дуб 142 142
сосна 142 142
венге 142 142

Купівля блок-хауса в Loveks-K

Інтернет-магазин Loveks-K пропонує купити блок-хаус з доставкою по Києву та Київській області, Одесі та Одеській області, а також в інші міста України. Панелі блок-хауса виготовлені з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, принти імітують різні породи деревини. Побачити зразки продукції можна в шоурумах Києва і Одеси, а замовити необхідну кількість панелей потрібної довжини - на сайті інтернет-магазину. Можна скористатися допомогою фахівців з розрахунку кількості матеріалів, послугою безкоштовного виміру.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net