Найбільш звичним для більшості з нас типом черепиці вважається керамічне покриття. Його характерний червонувато-коричньовий колір та хвиляста поверхня відомі та впізнавані. Але не всім відомо про існування більш доступної за вартістю і практично аналогічної за виглядом та властивостями цементно-піщаної черепиці.

Серед сучасних покрівельних матеріалів цементно-піщана черепиця займає одне з перших місць в плані якості та привабливого дизайну. Проте насправді цей матеріал не є новинкою, бо виготовляється він за однією з найстаріших технологій, відомих ще за часів Стародавнього Риму.

Що варто знати про властивості цементно-піщаної черепиці

Основа матеріалу – портландцемент, кварцевий пісок та пігменти, що створені на основі оксидів заліза. Окрім того, при виготовленні використовується вода для утворення суміші.

В минулому черепиця мала деякі недоліки. Зокрема, під впливом сонячного випромінювання могли з’являтись тріщини на полотні самої плитки, або починалось відшарування покриття. Також недосконале покриття могло втрачати колір, вигораючи на сонці. Не менш шкідливим був вплив перепаду температур. Сучасні технології виготовлення цементно-піщаної черепиці вирішують всі ці проблеми.

Особлива суміш, яку використовують виробники для покриття матеріалу, надійно захищає її від вигоряння, плісняви та грибків, проникнення вологи.

Види цементно-піщаної черепиці
Переваги цементно-піщаної черепиці

При цьому усі ці якості цементно-піщана черепиця має лише за умови використання правильних матеріалів для її виготовлення:

Цементно-піщана черепиця на готових покрівлях


В шоу-румах Одеси та Києва можно на власні очі побачити, оцінити, обрати та купити цементно-піщану черепицю. Якщо ж ви проживаєте в іншому місті України, ми радо проконсультуємо вас з усіх необхідних питань, що стосуються вибору, характеристик, вартості, замовлення та доставки черепиці. Просто зателефонуйте по вказаному на сайті номеру телефону!

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом