Компанія «Ловекс-К» спеціалізується на професійному подборі якісних покрівельних покриттів і матеріалів для повної комплектації покрівельного пирога.

Покриття даху повинно бути міцним, мати стійкість до атмосферних коливань та гармонійно поєднуватися зі стилем будинку, бути привабливим на вигляд. Для максимального результату необхідно об’єднати якісні матеріали і кваліфіковану роботу фахівців.

Послуги фахівців компанії:

 • Підбір усіх необхідних матеріалів для повної комплектації покрівлі».
 • Розрахунок точної кількість необхідного покрівельних матеріалів з урахуванням особливостей й геометрії даху.
 • Надання фахівцям компанії, що буде проводити монтаж, консультацій щодо особливостей укладання матеріалу.
 • Доставка матеріалів до об’єкту будівництва.

Монтаж покрівлі – відповідальне завдання, від правильності його виконання залежить комфорт мешканців, термін служби покрівельного покриття та будівлі в цілому. Виконати покрівельні роботи в повному обсязі без допомоги професіоналів складно.

Покрівельні роботи

Покрівельні роботи – це комплекс операцій по влаштуванню покрівлі, їх перелік для плоского та скатного даху різниться. Для скатних покрівель це:

 • монтаж кроквяної системи, обрешітки, контробрешітки;
 • укладання всіх шарів покрівельного пирога – паро -, тепло -, гідроізоляційних матеріалів, облаштування вентиляційних зазорів і продухів;
 • укладання покрівельного покриття;
 • монтаж добірних елементів, водостоків, снігозатримувачів.

Складнощі встановлення в залежності від виду покрівлі

Технологія робіт по створенню скатної покрівлі варіюється в залежності від покрівельного покриття, яке необхідно підбирати з урахуванням ухилу скатів і конструкції даху. Обрешітка, гідроізоляція повинні відповідати покриттю.

М'яка покрівля

Монтаж м'якої покрівлі можливий на скатні дахи складної конфігурації з ухилом від 12°, а також на куполоподібні та конічні. Монтаж покрівлі з бітумної черепиці повинен здійснюватися на суцільну обрешітку. Для дахів з ухилом ската до 18° обов'язкова суцільна гідроізоляція, для більш крутих допустимо виконувати гідроізоляцію тільки по краях, конику, в розжолобках, місцях примикань. Укладання бітумної черепиці здійснюється від карниза до коника, зазвичай від центру ската в сторони, в шаховому порядку та з нахлестом. Елементи кріпляться до обрешітки спеціальними цвяхами, між собою з'єднуються клейовим складом.

Модульна металочерепиця

Покрівельний пиріг дахів з модульної та класичної листової металочерепиці в загальних рисах однаковий, але укладання самих модулів простіше за рахунок менших розмірів. Монтаж покрівлі рекомендується починати з нижнього правого кута ската, 2 модуль монтувати зліва від 1, 3 – над 1, 4 – над 2, і так далі. Кожен модуль з'єднується по кромці з сусіднім і кріпиться до розрідженої обрешітки саморізами через готові отвори. Модульна металочерепиця Budmat самокалібруча за рахунок особливої системи монтажних отворів.

Металочерепиця

Металочерепиця підходить для скатних покрівель з кутом від 14°, зазвичай укладається на розріджену обрешітку. Для гідроізоляції рекомендується використовувати об'ємну дифузійну мембрану з антиконденсатним шаром. Монтаж здійснюється в такій самій послідовності, як покрівлі з модульної металочерепиці. Листи кріпляться саморізами, які вкручуються в місця нижніх прогинів профілю. Нижній край першого листа кріпиться в кожен прогин, далі саморізи угвинчуються через один прогин, в шаховому порядку.

Профнастил

Укладання металопрофілю відбувається за аналогією з металевою черепицею.

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля монтується на скати з кутом 16 ° -22 °.

Керамічна черепиця

Керамічну черепицю рекомендується монтувати на скати з ухилом 20-45 °. Матеріал досить важкий, тому вимагає посиленої кроквяної системи і обрешітки з частим кроком. Найпростіше в укладанні пазовая черепиця з шипами для зачепа за обрешітку і замками для з'єднання елементів між собою. Плоска черепиця чіпляється за решетування шипами і додатково фіксується цвяхами, саморізами.

Композитна черепиця

Композитна черепиця конструктивно нагадує модульну, але відрізняється структурою. Підходить для укладання на покрівлі з ухилом 15-90°, а за умови облаштування суцільної обрешітки допустимий монтаж покрівлі з ухилом ската 12-15°. Модулі кріпляться до обрешітки подібно листам металочерепиці, укладання ведеться знизу вгору, в кожному наступному ряду виконують зміщення модулів, щоб шви йшли врозбіжку.

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця підходить для укладання на скатні дахи з ухилом 22-65°, цей діапазон можна розширити, якщо виконати додаткові покрівельні роботи. Виробники ЦПЧ випускають рядову та фасонну черепицю, у кожного добірного елемента своє призначення, місце в покрівельній конструкції. Монтаж покрівлі з цементно-піщаної черепиці здійснюється на розріджену обрешітку, крок якої повинен відповідати розміру плиток. Укладання починається від карнизного звису, ведеться рядами в шаховому порядку. Якщо ухил ската не перевищує 45°, саморізами фіксують до обрешітки тільки нижній ряд, далі покриття утримується за рахунок замкового з'єднання плиток черепиці між собою. На крутих покрівлях необхідне додаткове кріплення кожного елемента двома саморізами через висвердлені отвори, забивати цвяхи в ЦПЧ не рекомендується, вона занадто тендітна.

Чому варто довірити монтаж покрівлі фахівцям

Проведенню покрівельних робіт повинен передувати грамотний розрахунок, проектування, це завдання під силу тільки фахівцям. Безпосередньо на етапі монтажу покрівлі є ризики:

 • пошкодження покрівельних матеріалів внаслідок неправильної організації роботи з ними;
 • деформації, прискореного руйнування покрівельного покриття через помилки при монтажі окремих елементів;
 • збитку для будинку в цілому через протікання даху, неправильну теплоізоляцію тощо.

Також варто врахувати, що покрівельні роботи відносяться до категорії небезпечних, є ризик падіння з висоти. Якщо монтаж покрівлі здійснюється досвідченими професіоналами, всі ризики зводяться до мінімуму. На виконані роботи надається гарантія, а відповідальність за помилки при монтажі покрівлі своїми руками лягає на власника.

Замовити роботи з монтажу покрівлі в Києві

Менеджери компанії  «Ловекс-К» допоможуть з підбором всіх видів покрівельних матеріалів і комплектуючих, їх розрахунком, а також порекомендують фахівців, які виконають грамотне проектування і весь комплекс покрівельних робіт під ключ за доступними цінами за м2:

 • ми співпрацюємо з перевіреними будівельними бригадами, які спеціалізуються на покрівельних роботах;
 • здійснюємо контроль ходу робіт та їх приймання;
 • надаємо консолідовану гарантію на монтаж покрівлі, якщо матеріали куплені в нашому магазині, а роботи виконувалися нашими партнерами.

Для оформлення замовлення зателефонуйте нам або скористайтеся формою на сайті.

Телефонуйте за тел .: (067) 564 94 76 і ми знайдемо вам кращих фахівців!


Замовити монтаж покрівлі
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net