Паркани – обов’язковий завершаючий захисний елемент оформлення подвір’я приватного будинку, котеджу. Його виготовляють з різноманітного матеріалу: цегли, профнастилу, шиферу, деревини, дошок. Головним елементом, який тримає всю конструкцію, є стовпи: бетонні, металеві, дерев’яні або цегляні.

Якщо стовпи для огорожі не захистити ковпаками, вони швидко почнуть руйнуватися. Ковпаки на стовпи для паркану захищають від зовнішніх впливів – дощу, граду, снігу, сильного вітру, гілок та листя.

Ковпак на паркан

Технологія виготовлення

Металеві ковпаки на паркан виготовляють з різного металу, що впливає на ступінь міцності, терміни служби і вартість виробів. Бувають ковпаки з:

Для захисту та для надання привабливості зовнішньому вигляду метал покривають полімерним покриттям.

Найбільш універсальною продукцією є оцинковані вироби з полімерним покриттям, які відрізняються доступною вартістю і високими зносостійкими властивостями.

Ковпаки на стовпи забору складаються з:

Всі ковпаки на колони забору симетричні й розширюються до низу. Це є обов’язковим для того, щоб вода не потрапляла на стовп, руйнуючи його, а стікала на землю.

[Металеві ковпаки на паркані]

У правильно зроблених ковпаків, звіси виступають над краями стовпа на пару сантиметрів, а спеціально сконструйований фартух направляє воду на цокольні відливи паркану. Така конструкція запобігає потраплянню вологи безпосередньо на стовп.

Особливості

Різноманіття кольорів дозволяє підібрати найкраще рішення для гармонійного вигляду власної садиби.
Кришки для забору мають дві форми конструкцій: пірамідальна і двосхила. Пірамідальна форма вважається класичною, вона більш популярна. Крім того, зважаючи на свою конструкцію пірамідальна кришка для забору краще захищає стовп від зовнішніх впливів. Двосхила форма застосовується разом з двосхилими парапетами (збірними планками).
Нерідко ковпаки на стовпи оснащуються ліхтарями. Форма таких кришок на стовпи має вигляд усіченої піраміди, на верхньому майданчику якої кріпиться ліхтар. Має досить привабливий зовнішній вигляд.

Замовити оригінальний ковпак на забірний стовп за приємними цінами можна на сайті компанії Loveks-K в Києві та Одесі. По Україні діє доставка транспортною компанією.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом