Похило-розсувні светопропускная конструкції поєднують в собі функції звичайного вікна і одночасно вхідних дверей.

Переваги похило-зсувної системи:

• Герметична конструкції;

• Зручне управління;

• Стійкість до температурних коливань, корозій і деформації;

• Розсувна похило-зрушення система може бути виготовлена ​​в будь-якій кольоровій гамі.

Похило-зсувні системи

Похило зсувні системи, можна Виконати в ПВХ профілі, дерев'яному брусі.

Сфера застосування

Подібне решение скління становится все більш популярним в респектабельних Будинки і елітних квартирах. Портальні конструкції Використовують як вихід на терасу або в зимовий сад у приватних будинк, а такоже для скління віходів на лоджію або балкон в квартирах багатоповерхового будинку. У торгових центрах розсувні системи Використовують як вхідні групи.

Розсувні системи часто застосовуються при склінні балконів і лоджій, де завжди є дефіцит місця. Це зручно і практично, так як не потрібно додаткове місце для відкривання стулок. Таке скління дозволяє без перешкод рухатися по всьому балкону.

Вишуканий дизайн, різні форми і конфігурації похило -сдвіжних систем формують новий стандарт енергоефективного інтер'єру і дозволяють втілити в життя найсміливіші інженерні рішення.

Конструктив

Конструктивно паралельно-розсувні портали складаються з декількох (від двох до семи) стулок, розташованих в одній площині, частина з яких (або кожна) має можливість: - відкидатися (як звичайна відкидна стулка вікна); - зміщуватися паралельно іншим стулок; - зміщуватися паралельно і зрушуватися в бік (по типу слайдера). Простий поворот легко і м'яко переводить стулку в відкинуте положення. Подальший поворот рукояті дозволяє зрушити стулку в сторону і відкрити дверний проріз. І все це при тих перевагах, які Ви швидко знайдете самі і зможете по достоїнству оцінити.Схема виконання похило-зсувної системи.

Переваги похило-зсувних вікон.

1. Функціональність використання

Похило-зрушення система гарантує надійне щільне закриття вікон і віконних дверей з дерев'яного бруса і ПВХ в різному виконанні: у вагових класах 80, 130, 150 і 180 кг. Допустима ширина стулок від 620 до 2000 мм, висота - від 620 до 2400 мм. Можливі найрізноманітніші комбінації з нерухомими елементами вікон або численних розсувних стулок, а також з поворотно-відкидними конструкціями.

2. Простір залишається простором

Чи йде мова про засклені балкон, наскрізної вентиляції зимового саду або про вікна в офісі встановлюючи похило-розсувну систему, завдяки економічному паралельному зрушенню стулок вікон Ви отримуєте додатковий корисний простір.

3. Надзвичайно тонке регулювання

У той час, як звичайні пропоновані на ринку відкидні ножиці мають висоту близько 11 мм, висота ножиців похило-зсувний системи може досягати всього 9 мм. Це дозволяє оптимально збільшити межі регулювання по висоті і здійснювати точне регулювання за місцем. Вся робота займає мінімум часу.
 

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net