Завдання зонування площ може виникати, як на етапі проектування новобудови або реконструкції приміщення, так і в процесі його використання при зміні цільового призначення, зміни уподобань. Така оптимізація простору і підвищення функціональності його використання досягається шляхом зведення інтер'єрних перегородок.

Перегородки виготовляються з:

Металопластикові офісні перегородки

Металлопластиковая перегородка - це конструкція зі звичайного ПВХ-профілю, в який вставляється скло або сендвіч-панель. Скло також можна тонувати як дзеркальної, так і матовою плівкою. Перегородки з металопластику надійні і довговічні, мають високі характеристики міцності і звукоізоляційні характеристики. А також за рахунок широкої гами кольорової палітри, пластикові перегородки можуть бути в будь-якому кольорі. Для вибору кольору пластикових перегородок наша компанія може запропонувати великий асортимент різних кольорових плівок.

Металопластикові офісні перегородки можуть комплектуватися дверима з двосторонніми нажімнимі ручками з замками і без. Для місць з великою кількістю відвідувачів буде актуальна установка більше не натискних ручок..

Установка перегородок це не тільки дизайнерське рішення, а й виробнича необхідність. Завдяки звукоізоляційні властивості металопластику ви отримаєте комфортні і затишні умови праці для кожного робітника.

Металопластикові офісні перегородки, ми рекомендуємо встановлювати клієнтам, для яких важливі відмінну якість і високі показники звукоізоляції.

Алюмінієві перегородки

Офісні перегородки з алюмінієвого профілю чудово виглядають. Вертикальні і горизонтальні перемички володіють меншою товщиною (т. К. Алюміній міцніший ніж пластик матеріал). Конструкція виходить візуально легшою і ажурною. Висока міцність алюмінію до статичних і динамічних навантажень дозволяє встановлювати офісні перегородки без додаткових підсилювачів.

Алюмінієві профілі в офісних перегородках дають можливість повторного їх використання на будь-якому іншому місці, наприклад, при переїзді в нове приміщення. А це означає додаткову економію.

Домогтися високих експлуатаційних характеристик алюмінієвого сплаву, що володіє природною м'якістю, дозволяють спеціальні технології, які використовуються при виготовленні профілю. Вони мають на увазі: вплив високого тиску, що сприяє ущільненню металу; надання профілем при його формуванні додаткових ребер жорсткості; використання технології холодного згинання металу, що сприяє збереженню їм високих міцнісних властивостей. Тип профілю вибирається відповідно його призначення, передбачуваних навантажень, виду матеріалу заповнення, його товщини і т.д.

Переваги алюмінієвих перегородок

  1. Монтаж алюмінієвих перегородок здійснюється з окремих секцій, що дозволяє створювати конструкцію будь-якої потрібної конфігурації.
  2. А ось варіативність видів алюмінієвих офісних перегородок дозволяє підібрати конструкції для вирішення будь-яких завдань зонування простору.
  3. Різноманітність варіантів кріплення, можливість монтажу в підлогу або використання підвісного варіанту.
  4. Високі технічні і експлуатаційні характеристики конструкції.
  5. Чудові декоративні якості, відсутність потреби в додатковій обробці..

Суцільноскляні офісні перегородки

Великою популярністю користуються також суцільноскляні перегородки і двері. Такі конструкції широко використовуються в торгово-офісних та адміністративних приміщеннях. Також елементи з цільних листів загартованого скла все ширше застосовуються в сучасному приватному інтер'єрі.

Переваги скляних перегородок:

Якщо потрібен хороший огляд приміщення, встановлюються суцільноскляні перегородки з якісного ударостійкого скла. Для забезпечення гарної звукоізоляції рекомендується встановлювати склопакети. При бажанні поверхню скла, повністю або частково, може фарбуватися, Напилювана спеціальними складами. Також можливо приминение тонуючої і дзеркальної плівки. За допомогою пескоструя можна створення матовою поверхню скла. Це допоможе зменшити видимість того, що відбувається всередині робочої зони і створити ексклюзивні орнаменти на поверхні перегородок.
 

За способом відкриття офісні перегородки діляться на:

Розсувні офісні перегородки - це конструкції з двох і більше частин, які складаються за принципом "акордеон" або "гармошкою", тим самим дозволяючи створити з двох кімнат одне просторе приміщення. Найчастіше їх встановлюють в офісах з високою прохідністю, де час від часу потрібно повністю відкривати широкий отвір. Механізм відкривання в розсувних системах займає мінімум місця, також виходить дуже низький поріг.

При необхідності на звичайні офісні перегородки кріпляться двері. При цьому на стаціонарні перегородки можуть встановлюватися як класичні розстібні, так і суцільноскляні або пластикові розсувні двері. Для зручності користувачів на великі дверні отвори рекомендується встановлювати штульпові конструкції або розсувні суцільноскляні двері з автоматичним або маятникових відкриванням. 

Вартість перегородок 

 Ціна на перегородки залежить від цілого ряду чинників. Розрахунок вартості вимагає професійного виміру і знання багатьох технічних параметрів. Звичайно, чим більше конструктивних особливостей матиме виріб, тим дорожче ціна його виготовлення. Також на ціну впливають транспортні витрати і складність монтажу.

Для розрахунку вартості відправте заявку на БЕЗКОШТОВНИЙ Замір або РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Відправити запит

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net