Фальцева покрівля – найстаріший різновид покрівлі з листового металу. Їй притаманні численні переваги, характерні для металевої покрівлі, а сучасні технології дозволяють здійснювати монтаж швидко та якісно.

Фальцева покрівля – будова та особливості

Фальцева покрівля складається зі смуг (картин) тонколистового пластичного металу, які з'єднуються за допомогою фальцевих швів (спільного загину країв). Фальці поділяються на лежачі та стоячі, одинарні та подвійні, останні відрізняються більш високою герметичністю за рахунок подвійного загину країв. Стоячі застосовуються для з'єднання картин в ширину, а лежачі – в довжину. Сучасна технологія виробництва дозволяє виготовляти листи будь-якої довжини, тому необхідність у їх поперечному з'єднанні відпала. А бічні краї листів, при з'єднанні яких утворюються стоячі фальці, профілюються виробником, в ході монтажу здійснюється їх обтискання і закочування із застосуванням високопродуктивного обладнання.

Особливості фальцевого даху

Фальцевий дах – різновид скатного, класичні фальцеві панелі можна укладати на дахи з ухилом від 7°, панелі з клік-фальцем – від 14°. Під сталеві картини при куті нахилу 16° і вище виконується розріджене решетування з кроком 20-30 см. Під більш масивну листову мідь, крихкий цинк-титан, а також для пологої покрівлі з ухилом менше 16° необхідне суцільне решетування з невеликими зазорами між сусідніми дошками.

Під таке покриття необхідні гідроізоляція з антиконденсатним шаром, якісна тепло- та звукоізоляція. До особливостей металевої покрівлі з фальцевими швами також відноситься значне температурне розширення покрівельного покриття, для компенсації якого на довгих схилах необхідно застосовувати особливу технологію рухомого кріплення.

Переваги фальцевої покрівлі

До переваг фальцевої покрівлі відносяться:

Фальцева покрівля – кольори та види

Найбільш поширений і затребуваний в наші дні матеріал для виготовлення фальцевих картин – оцинкована сталь з полімерним захисно-декоративним покриттям. Сталеві фальцеві панелі розрізняються:

Монтаж фальцевої покрівлі

Укладання фальцевих панелей ведеться справа наліво, першою монтується стартова картина, яка кріпиться до обрешітки з двох сторін, для кріплення використовуються клямери (на схилах довжиною більше 6,5 м рухливі). Наступна панель укладається впритул до стартової, щоб її гачкоподібний загин накрив Г-подібний загин попередньої панелі. Лівий край кріпиться до обрешітки кляммерами, по правому за допомогою інструменту формується герметичне з'єднання двох панелей. Остання в ряді панель підрізається та підгинається.

Монтаж панелей з клік-фальцями здійснюється за аналогічною схемою, але закочування з'єднань не проводиться, просто замикається замок. А для кріплення до обрешітки замість клямерів використовуються саморізи або цвяхи, які загвинчуються (забиваються) в поздовжні отвори не до упору, щоб панелі могли зміщуватися по вертикалі.

Ціна фальцевої покрівлі

Основний фактор, від якого залежить ціна за м2 покрівлі - це матеріал, з якого вона виготовлена. Для сталевої покрівлі найважливішими характеристиками є товщина листової сталі, щільність цинкового покриття і вид полімерного покриття. У різних виробників ці характеристики розрізняються.

Виробник металу мінімальна ціна, грн./м2 максимальна ціна, грн./м2
Ferogal (Китай) 135 163
Arcelor Mittal (Німеччина) 207 217
Voestalpine (Австрія) 222 222
U.S. Steel (Словаччина) 179 233

Купити фальцеву покрівлю в магазині Loveks-K

Компанія Loveks-K пропонує великий вибір класичних та оснащених клік-фальцями фальцевих панелей зі сталі провідних світових виробників – Arcelor Mittal, Ferogal, U. S. Steel, Voestalpine. Корисна ширина картин з класичним фальцем – 550 мм, з клік-фальцем – 500 мм, Довжина нарізається під замовлення. Будь-яка панель доступна в 7 кольорах. Ціна за м2 фальцевої покрівлі залежить від типу фальцю, виробника металу, його товщини, покриття.

Зокрема, у нас можна купити такі товари:

Фальцеві панелі можна купити в Києві з самовивозом, також здійснюється доставка по місту, області та по всій Україні. Зразки продукції представлені в шоурумах Києва, Одеси.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net