Керамічна черепиця BRAAS Opal - антрацит
Німеччина
від 810 грн / м2
Керамічна черепиця BRAAS Galian 10 - аврора
Німеччина
від 389 грн / м2
Керамічна черепиця BRAAS Galian 12 - мідний
Німеччина
від 361 грн / м2
Керамічна черепиця BRAAS Opal - антрацит
Німеччина
від 724 грн / м2

Гарна, добротна, довговічна керамічна черепиця залишається безпрограшною класикою, яка майже не має собі рівних. З роками це покриття залишається таким само міцним та привабливим, лише набуваючи більш благородного естетичного вигляду. А експлуатаційні характеристики зробили її популярною не лише в Україні, а й в усьому світі.

Серед популярних сьогодні покрівельних матеріалів, натуральна керамічна черепиця є найбільш витонченим та екологічно безпечним варіантом. Вїї основі – червонувата глина, пластична, з досить високим вмістом жирів.

Задля покращення практичних якостей, в неї додають пластифікатори. Досить часто виробники вкривають плитку черепиці ангобом – глиняною чи скляною глазур`ю.

Незавжаючи на дещо високу вартість, та той факт, що транспортування та монтаж вимагають від будівельників певної обережності, решта характеристик керамічної черепиці - це суцільні переваги.

В чому секрет популярності керамічної черепиці
Якщо ви все ще вирішуєте, який саме покрівельний матеріл варто купити для вашого будинку, в першу чергу зверніть увагу на керамічну черепицю. І ось, чому.

Покриття керамічної черепиці


Під час монтажу натуральної черепиці слід пам’ятати, що вона потребує міцної кроквяної системи, адже керамічні плитки – один з найважчих матеріалів. Одна пластина важить в середньому 4-5 кг.

Цей різновид покривного матеріалу для дахів вважається одним з найдорожчих. Та слід зазначити, що ціна керамічної черепиці цілком виправдана її особливими якостями, що дозволяють одному з найдавніших видів покрівлі витримувати конкуренцію з сучасними матеріалами.

Різновиди керамічної черепиці
Цей тип покрівельних матеріалів використовується в багатьох містах та селах України – у Львові, Одесі, Харкові, Києві та інших. А все тому, що сучасні виробники пропонують величезний вибір у різних кольорах та формах.

Прийнято виділяти два головні різновиди керамічної черепиці:

Слід також окремо виділити третій тип керамічної черепиці, що відома під назвою «бобровий хвіст» та досить популярна в Україні. Її виготовляють шляхом напівсухого формування.

Домівки з керамічною черепицею Braas


Керамічна черепиця залишається одним з найпопулярніших матеріалів для покрівлі даху будинку. Якщо раніше вона була елементом традиційної архітектури, тепер дизайнери з задоволенням використовують її для створення сучасних проектів оформлення будинку. Спробуйте і ви на власному досвіді усі судові властивості цього практичного, та напрочуд гарного покрівельного матеріалу.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом