Металочерепиця – чудовий вибір
Завдяки своїм особливим якостям, металочерепиця багато років поспіль приваблює будівельників. Велике різноманіття різновидів та форм, цікаві кольорові рішення, гарний вибір відомих виробників дозволяють підібрати металочерепицю на будь-який бюджет та тип будівлі.

Металева черепиця – це сучасний матеріал для покриття дахів з нахилом не менш ніж 12 градусів. Металочерепиця не боїться морозної зими, не змінює колір на сонці, досить ефектно імітує покриття з традиційної черепиці.

Серед переваг, якими відрізняється сучасна металочерепиця, особливо слід відзначити наступні:

Загалом, це далеко не всі чудові якості металочерепиці, але саме на них перш за все звертають увагу будівельники при виборі матеріалу для покриттядаху.

Серед недоліків слід зазначити досить високий рівень відходів при монтажі складного даху, та можливий шум під час дощу. Але вартість настільки доступна, що відходи не можна вважати за серйозний недолік. А правильний монтаж металочерепиці дозволяє отримати покриття даху, яке не створює шуму під час негоди.

Що слід знати про металочерепицю
Перше, на що слід звернути, якщо ви бажаєте купити металочерепицю в Києві, це який різновид матеріалу вам підходить для вашого типу даху. Зокрема, розрізняють дві головні групи:

Кожна з них має свої переваги та недоліки.

Форми модульної металочерепиці
Як обирати металочерепицю
Якщо вам потрібно купити черепицю, при її виборі ви можете орієнтуватись на форму чи колір матеріалу. Почнімо з форми. Є декілька різновидів черпиці, які користуються особливою популярністю в Україні. Вони відрізняються малюнком, висотою хвилі та шириною кроку. Ці характеристики впливають як на естетичне сприйняття, так і її вартість.

Різномаїття кольорів металочерепиці
Уся палітра металочерепиці маркується згідно до міжнародного стандарту, прийнятого ще в 1927 році в Німеччині. Його абревіатура – RAL – використовується для позначення кольорів. При цьому існує 213 відтінків, а для кожного з них – своє маркування. Так, RAL 1003 – це жовтий, а RAL 1015 – це сірий відтінок.

Обираючи черепицю, звертайте увагу також на якість верхнього кольорового покриття. Якщо купити більш дешеву, її покриття може вицвітати вибірково, утворюючи непрезентабельні плями. А якісна черепиця змінює колір поступово, по всій площині аркуша, і тому в повсякденні зміна кольору проходить непомітно.

Кольорова гама металочерепиці
Як виробляють металочерепицю
Цей тип покриття для даху виробляють з металевого аркуша, профільованого у вигляді традиційної черепиці, шляхом гарячого оцинкування. Потім на аркуш наносять особливе покриття, причому з обох сторін та у декілька шарів. Особливістю є спосіб нанесення оцинкування – цинк не просто вкриває аркуш по широких сторонах, а й на зрізах. Своєю здатністю витримувати надзвичайні перепади температур, від -50 до +120 градусів, металочерепиця завдячує полімерному покриттю. Від товщини металу залежить міцність покрівельного матеріалу.

Покриття
Існує декілька варіантів полімерного покриття, що захищає черепицю від впливу ультрафіолету:

Покриття металочерепиці


Ось основні відомості про такий практичний, доступний та популярний матеріал, як металочерепиця. Бажаємо вам вдалого будівництва та ремонту!

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом