Адаптер труби 100/75 Rainway 130/100
Україна
від 60 грн / шт
Адаптер труби 100/75 Rainway 90/75
Україна
від 60 грн / шт
Відведення двомуфтове 67° Rainway 90/75
Україна
від 70 грн / шт
Водостічна труба 2 м Rainway 130/100
Україна
від 155 грн / шт
Водостічна труба 2 м Rainway 90/75
Україна
від 119 грн / шт
Водостічна труба 3 м Profil 130/100
Польща
від 233 грн / шт
Водостічна труба 3 м Profil 90/75
Польща
від 182 грн / шт
Водостічна труба 3 м Rainway 90/75
Україна
від 178 грн / шт
Водостічна труба 3м Bryza 100/90
Польща
від 267 грн / шт
Водостічна труба 3м Bryza 125/90
Польща
від 267 грн / шт
Водостічна труба 3м Bryza 150/110
Польща
від 364 грн / шт
Водостічна труба 3м Rainway 130/100
Україна
від 232 грн / шт

Важлива складова покрівельних робіт – монтаж водостічної системи (водостоку). Купити водостічну систему необхідно, щоб організувати відведення дощової та талої води з даху, захистити елементи конструкції будівлі від руйнівної дії вологи.

Конструкція і принцип роботи водостічної системи

Водостік – це система елементів, які монтуються горизонтально уздовж звису покрівлі та вертикально паралельно фасаду. Основні елементи водостічної системи – ринви та труби, всі інші служать для їх з'єднання, завершення, кріплення, обслуговування.

Ринви являють собою довгі, досить вузькі лотки, найчастіше напівкруглого перерізу. Вони монтуються під карнизним звисом не строго паралельно йому, а з невеликим (0,5-2%) ухилом в сторону водостічної труби для самоочищення. В ринви збирається вода, що стікає з даху. Завдяки такій організації стоку вона не розмиває ґрунт під спорудою, не впливає на мощення, цоколь, фасад і фундамент. Значно знижується ризик затоплення підвалу дощовою водою, яка стікає з даху.

Водостічні труби – вертикальні елементи, по яких вода стікає вниз, у дренажну систему, зливову каналізацію, водовідвідний лоток. Щоб вода потрапляла з ринви в трубу, використовується з'єднувальний елемент – злив (воронка, зливоприймач).

До складу водостічних систем входять і інші елементи:

ПВХ водостічні системи

Різновиди водостічних систем

Водостічні системи відрізняються:

Залежно від матеріалу виготовлення водостоки діляться на пластикові (ПВХ) і металеві. Останні найчастіше виготовляються зі сталі з оцинковкою або полімерним покриттям, рідше використовуються алюміній, мідь, сплав титан-цинк. Водостічні системи з кольорових металів, особливо мідні, значно дорожче сталевих, але більш довговічні. Ціна сталевих водостічних систем залежить від характеристик сталі, товщини цинкового покриття. Високою якістю відрізняються системи зі сталі виробництва шведського концерну SSAB, на які дається гарантія 30 років.

Переваги металевих водостічних систем:

Переваги пластикових водостічних систем:

Як металеві, так і пластикові водостічні системи можуть фарбуватися в різні кольори, відрізняються стійкістю кольору, презентабельним зовнішнім виглядом. Важлива характеристика водостічної системи – розмір, діаметр жолобів і труб, від якого залежить пропускна здатність. Перш ніж купити водостічну систему, потрібно виміряти площу ската даху та підібрати відповідний розмір:

Бренди водостічних систем

Компанія Loveks-K пропонує купити водостічні системи провідних українських і європейських виробників:

Купити водостічні системи в Києві, Одесі та Україні

На сайті та в шоурумах компанії Loveks-K представлений багатий вибір водостічних систем з високоміцного ПВХ і сталі з цинковим покриттям. Система фільтрів спростить вибір товарів відповідно до ваших потреб і бюджету. По телефону або в онлайн-режимі можна отримати професійну консультацію по підбору розміру, допомогу в розрахунку необхідної кількості елементів водостічної системи та загальної вартості проекту. Жителі та гості Києва, Одеси можуть відвідати шоуруми компанії, де представлені зразки продукції.

Loveks-K як офіційний імпортер в Україну водостоків Proaqua, Flamingo пропонує найбільш вигідні ціни на продукцію цих брендів. За доступною ціною можна також купити водостічні системи інших виробників. Здійснюється доставка по всій Україні.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом