Ковпак на димохід призначений для захисту пічних, камінних, вентиляційних труб. Ковпаки запобігають руйнуванню труб, димоходів і перешкоджає попаданню опадів всередину. Крім того, - це прекрасний декоративний елемент, що надає дому завершений естетичний вигляд. Виконуючи своє головне завдання, ковпак на димар захищає вентиляційні канали та димоходи від попадання об`єктів зовнішнього середовища, опадів всередину труб.

Кришка ковпака відводить стікаючу вологу від верхньої частини труби. Це запобігає її подальше стікання по трубі, зменшує утворення криги і як наслідок подальше руйнування кладки труби в зимовий час.

При установці ковпака на димохід посадочне місце конструкції як би стягує останній ряд кладки і не дає тим самим трубі розвалюватися і руйнуватися.

Матеріал: тонколистовая сталь. Всі види кольорів і покриттів.Ковпак на димар

Розміри:

Компанія Loveks-K має власне виробництво ковпаків на димар або флюгарок. Таке виробництво потребує професійного обладнання, щоб вигинати точну форму ковпаку з листового матеріалу. Наші фахівці можуть виготовити якісний ковпак на трубу будь-якої конструкції та розміру, щоб конструкція була не лише функціональним, а й цікавим декоративним елементом.

Компанія виготовляє флюгарки на оголовки пічних труб, камінні димарі, на зовнішні вентиляційні труби, повітряні виходи і газовідводи, найбільш вразливі для будь-яких атмосферних впливів. Також наші фахівці виробляють флюгарки на пічні труби, ковпаки для оформлення і захисту цегляних парканів, а також інші подібні вироби з металу.

Особливості ковпаків на димар

Ковпак на трубу димоходу – це важливий елемент даху, який забезпечує захист димарів від снігу, вологи, сміття та надає покрівлі оригінальність, підкреслює зовнішній вигляд будівлі.

Складові частини ковпаку:

Сам ковпак для димової труби, з верхньої кришки та крапельника. Кришка виконує головну захисну функцію, а крапельник сприяє зменшенню утворення полою в морози, оскільки не дозволяє стікати вологі вглиб.

Ковпак для димоходу зазвичай знизу обрамляють листом з нержавіючої сталі, так званим відбивачем, для відводу тепла від ковпака.

Флюгарки можуть бути різними:

Вартість флюгарки залежить від матеріалу, складності конструкції і розмірів.

Ковпак для димарю на модульній покрівлі

Матеріали ковпаків

Декоративне кольорове покриття:

Ковпак на цегляний димар можна зробити з металу будь-якого кольору і різних розмірів. Забарвлення і розміри підбираються під конкретні вимоги замовника.

З продукцією компанії можна ознайомитися в магазинах Києва та Одеси. По Україні можна заказати пересилку транспортною компанією. Співвідношення якості наших виробів і ціни приємно вас здивує.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом