Фасадні панелі - це матеріал для зовнішньої обробки фасадів і цоколів будинків. Фасадні навісні панелі застосовуються в якості фінішного шару вентильованих фасадів, кріпляться на каркас з дерев'яного бруса або металевого профілю. До каркасу облицювальні панелі кріпляться за допомогою шурупів, кляймерів. Між собою з'єднуються за допомогою замків, які є елементом конструкції, в деяких видах фасадних панелей здійснюється пазогребеневе з'єднання.

Види фасадних панелей

Один з найбільш затребуваних і універсальних різновидів фасадних панелей - металеві (сталеві). Підходять такі фасадні панелі для приватного будинку, багатоповерхових житлових будинків, складських, торгових, промислових об'єктів, офісних центрів. призначення. класифікуються за низкою параметрів:

Класичні фасадні сендвіч-панелі (термопанелі) можуть бути гладкими, простими профільованими (нагадують стіновий профнастил) і декоративними (імітують сайдинг під брус, дошку, блок-хаус або колодову кладку). В якості прошарку використовується утеплювач - мінеральна вата, пінополістирол, пінополіуретан і інші газонаповнені полімери.

Технологія виробництва фасадних панелей

Технологія виробництва фасадних панелей з різних матеріалів істотно різниться. Процес виробництва сталевих фасадних панелей можна розділити на 2 основні етапи - підготовку сталі та формування самих панелей.

Спочатку виготовляється листова сталь заданої товщини. На неї з двох сторін наноситься пасиваційний шар для захисту від корозії (найчастіше оцинковка), грунтовка. Потім тильна сторона покривається захисною фарбою, а на лицьову наноситься однотонне полімерне захисно-декоративне покриття або друк під дерево. Зазвичай листова сталь скручується в рулони, що спрощує транспортування великих партій металопрокату.

Рулонна сталь доставляється та вивантажується на автоматизовану виробничу лінію, де виконуються такі операції:

Переваги фасадних панелей

Всі види фасадних панелей для обробки будинку мають ряд загальних переваг:

До додаткових переваг металевих фасадних панелей відносяться висока механічна міцність, довговічність, стійкість до деформацій, перепадів температур, дії кислот і лугів, вогню. Також їх відрізняє досить висока морозостійкість (до 50 циклів). Полімерне покриття забезпечує захист від корозії і зберігає насичений колір, не вигорає під сонячними променями.

Ціна на фасадні панелі

Ціна фасадних панелей залежить від матеріалу. Серед металевих панелей вироби з оцинкованої сталі є найбільш доступними. Ціна за м2 сталевих панелей в значній мірі залежить від характеристик сталі - виробника, товщини, складу захисно-декоративного покриття. Для панелей, виготовлених з однакової сталі, основним ціноутворюючим фактором є профіль. Процес виробництва перфорованих фасадних панелей більш трудомісткий, тому вони дорожчі гладких та гофрованих.

Профіль Мінімальна ціна, грн./м2 Максимальна ціна, грн./м2
стандарт 142 142
хвиля 142 142
перфорація 151 151

Купівля фасадних панелей в Loveks-K

Інтернет-магазин Loveks-K пропонує купити сталеві фасадні панелі від виробника. Панелі виготовляються з оцинкованої сталі з полімерним покриттям різних виробників. Доступні різні профілі, колірні рішення. Можна замовити панелі потрібної довжини. Покупці, які збираються фасадні панелі купити в Києві чи Одесі, можуть попередньо відвідати наші шоуруми, де представлені зразки всіх видів панелей. Здійснюється доставка по всій Україні. Також ви можете замовити розрахунок вартості проекту з облицювання будинку фасадними панелями, скористатися послугами професійного монтажу.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net