Мансардні вікна можна ставити при будівництві нового будинку, чи при реконструкції старого. Їх встановлення розширює можливості експлуатації горищного простору: більше світла та можливість усамітнитися дозволяють спокійно та плідно займатися власними справами.

Мансардне вікно

Мансардне вікно можна встановити на будь-якому даху. Це може бути не просто звичайне вікно, а ціла конструкція, яка не тільки пропускає сонячні промені, а й розширює простір.

Вікна Velux
Компанія Velux була заснована датським підприємцем в 1941 році. Виллум Канн Расмуссен почав виробляти мансардні вікна, даруючи людям комфорт, затишок та денне світло в мансардних приміщеннях. Відтоді почалося масове виробництво.

Мансардне вікно Velux відрізняється високою якістю та довготривалим строком експлуатації, бо фахівці випробують на міцність на спеціальних стендах під важким навантаженням кожну нову модель. Це забезпечує високу надійність вікон.

Особливості:

Такі вікна мають трохи більшу вартість, але комфорт та суттєва економія тепла перекривають ці витрати.

Вікна Fakro
Мансардні вікна Fakro польського виробника відрізняються високоякісними матеріалами, безпекою, стильністю вигляду, різноманітним асортиментом. Їх можна встановлювати не лише в мансарді, але й у спальні, вітальні, ванній кімнаті, сауні тощо. Головним напрямком – є виробництво дерев’яних вікон. Але металево-пластикові моделі також користуються популярністю.

Мансардні вікна на покрівлі


Особливості:

В компанії Loveks-K можна замовити вікна з механізмом будь-якого типу відкривання. Якщо ви проживаєте в Києві або Одесі – ласкаво просимо до нашого магазину. Іншим покупцям ми готові вислати будівничі матеріали до будь-якого куточка України за мінімально можливою ціною.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом