Пустіть світло у Вашу оселю! Залиті сонцем кімнати і красивий вид з вікна на природу - все це можливо разом з підйомно-розсувними системами. Щастя любить тишу і не має меж і перешкод. Це широко відомий вислів, можна перефразувати на новий лад і воно набуде свого новий цілісний сенс у виконанні склінні Вашої оселі в розсувний системі.

Підйомно-зсувні системи

Підйомно-зсувні системи можна виконати в ПВХ профілі, дерев'яному брусі і алюмінії.Вишуканий дизайн, різні форми і конфігурації підйомно-зсувних систем формують новий стандарт енергоефективного інтер'єру і дозволяють втілити в життя найсміливіші інженерні рішення.

Переваги скління Вашого будинку розсувними системами:

- економія місця;

- надійність;

- безпека.

Принцип роботи

Робота підйомно-зсувної системи заснована на паралельному зміщенні стулок щодо рами. Завдяки таким принципом дії конструкція не займає місце в приміщенні. Стулка рухається по спеціальних напрямних за рахунок роликів, встановлених в нижній частині стулки. Ролики виконані з композитного матеріалу і встановлені в металевих каретках. Така конструкція дозволяє виготовляти зсувні стулки вагою до 400 кг. При цьому висота стулки може досягати 2,6 метра, а ширина 3 метрів.

Обв'язка підйомно-зсувої системи

Фурнітура для таких потужного стулок теж особлива. Вона відрізняється від звічайної віконної фурнітури для роботи з такою великою вагою:

• Для управління відкріттям вікорістовується спеціальна система тяг, які керують підйомнім механізмом кареток

• Замість стандартних цапф Використовують протизламні запори або гаки. Вони забезпечують не тільки мінімальне зусилля при заміканні, а й високий рівень противовзломности и захисту від проникнення.

Для відкриття вікорістовується ручка з більш довгим важелем (до 200 мм), что робить процес управління створки можна порівняті зі звичайний вікном.
 

Оптимізація простору

Підйомно-зсувні конструкції завдяки своїй будові, дозволяють максимально ефективно використовувати простір як всередині будинку, так і зовні. Так при використанні декількох стулок (до 4 стулок одночасно), можна відкривати отвір на рекордні 16 метрів. Укупі з відсутністю виступає порога, це дозволяє прибрати межу між приміщеннями, наприклад, одним рухом об'єднувати вітальню і терасу.


Ще однією ключовою особливістю підйомно-зсувних конструкцій є принцип відкривання стулки. При відкритті стулки ручкою, відбувається не поворот стулки, а підняття її над направляючої. При закриванні, відбувається зворотний рух - стулка плавно опускається на направляючу, притискаючи ущільнення своєю вагою. Завдяки такому особливому фурнітурі, з управлінням найбільшою і важкої підйомно-зсувний конструкцією впорається.


Схеми виконання підйомно-зсувний системи.


Функціональність

Крім ключової функції - відкривати отвір, сучасні підйомно-зсувні конструкції мають додатковим функціоналом, який робить їх використання ще більш комфортним. Наприклад, вбудована система доводчиків попереджає різке закриття або відкриття стулки і дозволяє уникнути травм при використанні.
 


Система дистанційного керування відкриванням стулки

Якщо механічних доводчиків недостатньо або житло побудоване за принципом «Розумний будинок», то для таких Клієнтів є рішення - система автоматичного електричного закривання. При наявності такої системи, управління стулкою відбувається натисненням однієї кнопки або навіть віддалено при підключенні до системи «Розумний будинок».

Безпека

Використання підйомно-зсувних систем в приватному житловому будівництві висуває додаткові вимоги до безпеки конструкції. Для забезпечення необхідного рівня безпеки використовуються спеціальні технічні рішення:

• Спеціальні запірні цапфи або крюки запори. На відміну від звичайної віконної фурнітури, запірні елементи мають більш масивну форму і мають підвищену стійкість до злому

• Замикаючі основні приводи. Основні запори в підйомно-зсувних системах за замовчуванням мають місце для установки профільного циліндра. Це забезпечує додатковий захист при відсутності господарів будинку.

• Збільшена товщина профілю і склопакета. У підйомно-зсувних системах пред'являються особливі умови до профілю та склопакету. Профіль повинен мати посилену конструкцію і замкнутий сталеве армування не менше 2 мм, а склопакет має складну структуру і як правило додатково посилений плівкою або загартованим склом. Це значно ускладнюють проникнення в приміщення.

Як виглядають підйомно-зсувні системи в розрізі можна побачити нижче:

 


Приклади реалізації підйомно-зсувних систем
 

 


 
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net