Компанія «Ловекс-К» пропонує широкий асортимент віконної продукції: металопластикові і алюмінієві вікна, двері, розсувні системи, офісні перегородки, ворота і ролети, фасадне скління, а також додаткові елементи. Дизайн з різними видами стекол, шпроси, фурнітури залишить задоволеними найвибагливіших клієнтів. Виробники вікон Ексклюзивний партнер провідних віконних брендів Компанія офіційно представляє ПВХ і алюмінієві віконні системи провідних брендів.

Производители окон

Армуючий профіль власного виробництва

«Ловекс-К» - єдина в Україні віконна компанія, яка має власне виробництво армуючих профілів для всіх видів віконних.

Робота на будівельному ринку більше 15 років

Більше 15 років ми працюємо з будівельними та проектними організаціями, архітекторами, монтажними бригадами, власниками комерційних об'єктів. Завжди виконуємо свої зобов'язання і гарантуємо своєчасні, стабільні поставки віконної продукції, матеріалів для комплектації покрівлі, виробів систем вентиляції на об'єкти цивільного і промислового будівництва. Надаємо технічну та консультаційну підтримку.

Продукція всіх цінових сегментів

Компанія пропонує металопластикові і алюмінієві віконні системи всіх цінових сегментів від "економ" до "еліт" - вікна, двері, розсувні системи, офісні перегородки, зимові сади, засклення терас, лоджій і фасадів будівель. Можливість виготовлення нестандартних віконних виробів Наші фахівці здійснюють оптимальний підбір комплектації під індивідуальні завдання і втілюють "під ключ" проекти будь-якої складності, в тому числі нестандартні варіанти конструкцій. Спеціальні умови та знижки для наших партнерів Компанія має індивідуальний підхід до кожного замовника. Для оптових клієнтів гарантуємо знижки та спеціальні цінові пропозиції.

Професійний монтаж

Досвідчені і сертифіковані фахівці виконають монтаж Ваших віконних конструкцій за євростандартом. застосовуємо тільки кращу монтажну піну. Безкоштовне гарантійне обслуговування 10 років Компанія здійснює гарантійне обслуговування встановленої віконної продукції протягом 10 років.

Виды оконых систем

Види віконних систем

Тільки теплі металопластикові та алюмінієві вікна, які відповідають усім нормам ГОСТу, сертифікована комплектація, офіційна гарантія. Найширший спектр декоративних елементів. Всі цінові сегменти. дверні групи Вхідні двері для житлових і торгових приміщень. Ретельний індивідуальний підбір фурнітури і герметизуючих ущільнювачів. Безкоштовне гарантійне обслуговування доводчиків елементів замикання.

Новітні технологій слайдінговий відкривання вікон і дверей. Розсувні вироби з холодного алюмінію, як надійне і естетичне рішення скління балконів, альтанок і літніх кухонь. Масивні теплі підйомно-зсувні системи необмежених габаритів як панорамних дверей для виходу на терасу, лоджію або задній двір. фасадне скління Втілення найскладніших архітектурних задумок і виготовлення великогабаритних віконних виробів за допомогою алюмінієвої стійко-ригеля системи. Суцільне багатоповерхове скління будівель комерційного і приватного призначення.

Теплі скляні будови різних форм і розмірів. Скляні дахи, зенітні ліхтарі, прозорі куполи. Рішення, яке перетворює звичайну терасу на витвір будівельного мистецтва. Офісні перегородки. Раціональне рішення для поділу площ всередині приміщень. Широко застосовуються для торгових і офісних будівель. Великий вибір комплектуючих матеріалів під різні завдання, габарити і бюджети.
 

Переваги віконної продукції теплозбереження

Теплозбереження

Довговічність

Звукоізоляція


Безпека

Унікальна архітектура

Замовити і купити будь-який вид віконних конструкцій ви можете на нашому сайті або в шоу-румі компанії Ловекс-К.
 

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом