Складені двері типу "Гармошка" це єдина конструкція серед розсувних систем, яка дозволяє відкрити отвір на 90% (решта простору займають складені стулки). Складається така двері, як правило з 3-8 стулок, які в складеному стані можна паркувати як всередині, так і зовні приміщення, що дозволяє раціонально використовувати простір. Двері "гармошка" складаються збоку отвору і практично не вимагають додаткового місця на відкривання. Вони складаються з кількох створених зсувних стулок-секцій кожна з яких може бути висотою до 2300мм і шириною до 900мм. Рух секцій убік при відкриванні забезпечують опорні каретки. У складеному стані стулки утворюють вузький пакет біля стіни, відкриваючи весь проріз.

Схеми виконання розсувної системи «Гармошка»

У закритому положенні, в двері "гармошка" можна використовувати тільки одну стулку без задіяння інших. Це дуже зручно, наприклад, в зимовий час у зовнішній конструкції, щоб мінімізувати потрапляння холодного повітря в приміщення. Дверь- "гармошка" є вельми герметичній конструкцією. До того ж, вона забезпечує прекрасну теплоізоляцію (вибирається теплоизолирующий поріг і енергозберігаючий склопакет).


Складені алюмінієві і ПВХ двері "гармошка" застосовуються як для зовнішнього, так і для внутрішнього скління. Вони дуже зручні, коли приміщення з закритого потрібно зробити відкритим або з'єднати два приміщення між собою. У зовнішньому склінні гармошки використовуються, як правило, для скління виходів на тераси і веранди, в зимові сади, в басейни. Влітку отвір повністю відкривається, об'єднуючи приміщення в будинку з навколишнім світом і створюючи відчуття єднання з природою. Для цих же цілей гармошка може використовуватися в кафе і ресторанах, коли в теплу пору року заклад об'єднується в єдине приміщення з літнім майданчиком.


Всередині приміщення двери- "гармошка" можуть виконувати роль перегородки. Вони можуть розділяти між собою кімнати в будинку або різні приміщення в офісі, забезпечуючи прекрасну шумоізоляцію, а при застосуванні непрозорого скла ще й захист від сторонніх очей. У відкритому стані вони будуть об'єднувати приміщення в єдине ціле. А застосування спеціального низького порога врівень з підлогою візуально приховає бар'єр між приміщеннями і забезпечить зручність і безпеку користування дверима.
 

Алюмінієвий профіль для дверей "гармошка" може бути пофарбований в будь-який колір RAL або декорований "під дерево".

ПВХ профіль для даної конструкції має широку палітру ламінації.

Також можливе виконання даної конструкції в цілісному склі.

Для скління таких дверей може бути обраний будь-який тип скла з будь-яким типом обробки (художній піскоструй, гравіювання, фотодрук і т.п.).

Все це допоможе не тільки спроектувати зручну і функціональну конструкцію, але зробити її стильним і неповторним елементом Вашого фасаду або інтер'єру.


Переваги

Серед достоїнств конструкції двері гармошка:


 

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net