Aquaizol Акцент - Гірський Каньон
Україна
від 150 грн / м2
Aquaizol Мозаїка - Маренго
Україна
від 150 грн / м2
Katepal 3T- чорний
Фінляндія
від 315 грн / м2
Katepal Ambient-темная охра
Фінляндія
від 341 грн / м2
Katepal Classic KL-зелений
Фінляндія
від 244 грн / м2
Katepal Jazzy - червоний
Фінляндія
від 250 грн / м2
Katepal Katrilli - зелень мохова
Фінляндія
від 256 грн / м2
Katepal Mansion - Альберті
Фінляндія
від 437 грн / м2
Katepal Rocky - чорний
Фінляндія
від 260 грн / м2
Master Master-J-дерево
Італія
від 342 грн / м2
Roofshield Класік Модерн - Сандал
Росія
від 155 грн / м2
Roofshield Класик Стандарт - Синій
Росія
від 205 грн / м2
Shinglas Roofmast Соната - зелений
Росія
від 100 грн / м2
Shinglas Аккорд- зелений
Росія
від 134 грн / м2
Shinglas Болеро - галька
Росія
від 164 грн / м2
Shinglas Вестерн - ніагара
Росія
від 487 грн / м2
Shinglas Джаз - тоскана
Росія
від 304 грн / м2
Shinglas Кадриль - турмалін
Росія
від 186 грн / м2
Shinglas Кантрі - мічиган
Росія
від 238 грн / м2
Shinglas Континент - Африка
Росія
від 703 грн / м2
Shinglas Модерн - дюна
Росія
від 186 грн / м2

Одним з найбільш цікавих, різноманітних та водночас практичних матеріалів для покриття бітумна черепиця. Цей гнучкий матеріал відкриває широкі можливості з оформлення дахів різної складності.

Сучасна м’яка черепиця призначена для даху з нахилом більше 6 градусів. Вона відрізняється від інших подібних різновидів своєю гнучкістю та пластичністю, яким завдячує своїми основними властивостями м’яка покрівля.

Для Європи та Заходу покриття пластичною черепицею вже стало традиційним за останні 100 років. А в Україні цей матеріал з’явився досить нещодавно. Проте багато приватних будинків в Києві, Одесі та інших великих містах вже мають дах, вкритий бітумною черепицею.

Серед найвідоміших виробників, що багато років працюють на українському ринку, слід відзначити: SHINGLAS, KATEPAL, TEGOLA, ROOFSHIELD, SHINGLASS, AQUAISOL та інших.

Переваги бітумної черепиці
Популярність, яку так швидко здобула гнучка черепиця, пояснюється одразу декількома факторами:

Хоча є декілька особливостей бітумної черепиці, про які слід знати, перш ніж вкривати нею будівлю:

При монтажі достатньо взяти до уваги ці декілька пунктів, щоб отримати максимум практичної користі від цього попуярного в Україні матеріалу.

Що собою представляє бітумна черепиця
Кожна пелюстка бітумної черепиці складається з декількох шарів. Основою є склополотно, що відрізняється великою міцністю, але помірною вартістю. Це полотно з двох сторін просочене модифікованою версією бітуму. Потім наносять верхній шар, що складається з базальтового грануляту чи мінеральної крихти. Верхній шар відрізняється великим вибором цікавих забарвлень. Наступний крок – нанесення морозостійкої бітумно-полімерної самоклеючої маси на ніжній шар пелюстки. Цю масу вкривають силіконовою плівкою, що легко знімається під час монтажу.

Як вкладати бітумну черепицю
Перш ніж почати монтаж слід купити усі необхідні матеріали для укладання підкладковий килим, OSB плита, коньково-карнизна черепиця, клей-герметик, бітумна мастика та цвяхи. Процес монтажу передбачає:

При цьому цвяхи мають сховатися під наступною пелюсткою черепиці. Згодом під дією сонячного тепла усі шари готової покрівлі склеюються між собою, утворюючи щільне та водонепроникне покриття.

Особливо важливе те, що бітумна черепиця створена з цілковито безпечних та чистих матеріалів, а тому вважається одним з найекологічніших типів покриття даху. Матеріал відповідає усім актуальним європейським стандартам якості та безпеки, тому широко використовується для покриття будівель різного типу призначення.

Про що слід подбати перед монтажем

Підкладковий килим буває двох типів:

Слід зазначити, що демонтаж чи ремонтні роботи на такій черепиці дуже зручно виконувати, адже вона міцна та зовсім не ковзає, завдяки кам`яній посипці. Єдина умова: не ходити по вдень під час спеки, коли вона нагрівається та стає дуже м’якою.

Бітумна черепиця на покрівлі
Як обрати м’яку черепицю
Сучасні виробники створюють найрізноманітніші форми постійно оновлюючи модельний ряд, щоб задовольнити вибагливих покупців. Проте є декілька базових форм пелюстки. Виділяють 6 основних типів нарізки:

Форми гонту бітумної черепиці
Переваги бітумної черепиці зробили її дуже популярною в Україні. Велике різноманіття форм та кольорів дозволяє за досить помірну ціну утілити свої дизайнерські фантазії, створити покрівлю навіть на даху складної форми, а надзвичайно довгий строк експлуатації робить це покриття одним з найпрактичніших матеріалів.

Тепер ви точно знаєте, чому слід обрати саме бітумну черепицю. Вдалого вам будівництва!

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом