Iko Armourglass PLUS Amazon Green
Словаччина
від 402 грн / м2
Iko Armourglass PLUS Black
Словаччина
від 402 грн / м2
Iko Armourglass PLUS Dual Brown
Словаччина
від 402 грн / м2
Iko Armourglass PLUS Slate
Словаччина
від 402 грн / м2
Iko ArmourShield Amazon Green Ultra
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko ArmourShield Black
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko ArmourShield Chapel Grey Ultra
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko ArmourShield Dual Brown Ultra
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko ArmourShield Flaming Red Ultra
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko ArmourShield Granite Grey Ultra
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko ArmourShield Marine Blue
Словаччина
від 324 грн / м2
Iko ArmourShield Tile Red Ultra
Словаччина
від 294 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Aged Redwood
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Easern Grey
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Riviera Red
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Amazon Green
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Dual Black
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Earthtone Cedar
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xpress Harvard Slate
Словаччина
від 378 грн / м2
Iko Cambridge Xtreme Aged Redwood
Словаччина
від 450 грн / м2
Iko Cambridge Xtreme Amazon Green
Словаччина
від 450 грн / м2

Бітумну черепицю IKO виробляє концерн IKO Industries Inc. Діяльність підприємства почалася в Канаді з виробництва покрівельних мембран, незабаром був освоєний випуск бітумної черепиці. За 70 компанія виросла і перетворилася в транснаціональний концерн, який об'єднує понад 20 підприємств в Північній Америці і різних країнах Європи. Сьогодні це найбільший в світі експортер бітумної черепиці, лідер за обсягами продажів. Також це єдиний концерн-виробник бітумної черепиці, де налагоджено виробництво повного циклу. IKO Industries Inc. не використовує для виготовлення готової продукції сировину сторонніх виробників. На його підприємствах добувають базальт, переробляють в гранулят, а також виробляють скловолокно і окислений бітум.

Види бітумної черепиці IKO

Бітумна черепиця IKO відрізняється різноманітністю моделей, під цим брендом випускається гнучка черепиця з різними експлуатаційними характеристиками і дизайном. Різні серії розрізняються:

IKO Cambridge Хpress

Серія Cambridge Хpress - двошарова черепиця прямокутної форми, виготовлена ​​із застосуванням окисленого бітуму високого ступеня очищення. Черепиця імітує дерев'яну дранку. Від інших серій її відрізняє максимально висока питома вага скловолокна, бітуму та грануляту - 80%. До її достоїнств також відноситься збільшений розмір пластин (1038х349 мм) і розширена зона забивання цвяхів, що забезпечує більш швидке укладання. Виробник надає на дану серію черепиці гарантію 25 років. Доступно 7 колірних рішень. На українському ринку також продається бітумна черепиця IKO Biltmore. Це той же продукт, тільки зі Словаччини в Україну його імпортує інший постачальник, компанія MIZOL.

IKO Сambridge Хtreme

Серія Сambridge Хtreme - новинка, одна з останніх розробок концерну і перший зразок важкої гнучкої черепиці з суцільним самоклейним шаром. За складом, структурою, формою і розміром пластин, технічним характеристикам моделі даної серії практично повністю відповідають черепиці Хpress. Принципова відмінність серії Кембридж Екстрім в нанесенні клейового шару на 70% тильної поверхні. За рахунок цього підвищилися гідроізоляційні властивості покрівельного матеріалу, а опірність вітру досягла 468 км / ч. Самоклеюча бітумна черепиця IKO не тільки підходить для експлуатації при екстремальних вітрових навантаженнях, вона значно зручніше в монтажі. Можливе укладання на скати покрівель з ухилом від 9,5 до 90 °. Гарантійний термін максимальний для продукції цього бренду - 30 років. Як і в попередній колекції, є 7 кольорів.

IKO ArmourShield

ArmourShield - одношарова черепиця, випускається у вигляді пластин розмірами 100х318 мм з шестикутної нарізкою. Велика частина зворотного боку покрита клейовим складом, що забезпечує надійне кріплення пластин складної форми. Виготовляється з скловолокна збільшеною щільності з просоченням окисленим бітумом, витримує пориви вітру швидкістю до 220 км / ч. Гарантія 20 років. Доступно 8 колірних рішень, можна купити однотонну бітумну черепицю, моделі з тінню у верхній частині шестикутних сот або з переходами кольору.

IKO Skyline

Skyline - одношарова черепиця в архітектурному стилі, виготовлена ​​з посиленого скловолокна з просоченням окисленим бітумом. Дану серію відрізняє особлива форма пелюсткової нарізки пластин 1000х318 мм. На покрівлі створюється оригінальний малюнок з хаотично розташованих прямокутників різної форми і розміру. На тильну сторону по всій корисної ширині нанесений клейовий шар, що забезпечує гарне прилягання елементів і герметичність покрівельного покриття. Гарантія 20 років. У серії Skyline всього 4 варіанти колірних рішень, але на кожній пластині виконані переходи тонів, за рахунок яких створюються 3D-ефект.

IKO Superglass

Основні характеристики черепиці Superglass (інший варіант назви - Number One) - одношарова, з окисленим бітумом, клейовим шаром у вигляді смуги. У лінійку Superglass входить черепиця прямокутної форми 3 Tab. Кожна пластина розмірами 1000х336 мм розділена на 3 пелюстки-цеглинки. Малюнок покрівельного покриття з цієї гнучкої черепиці нагадує класичну цегляну кладку. Форма дозволяє використовувати її як для покриття схилів, так і в якості конькової в поєднанні з моделями іншої форми. Серія відрізняється різноманітністю колірних рішень, є 13 варіантів. Гарантія 15 років.

IKO Armourglass PLUS

Armourglass PLUS - серія бітумної черепиці IKO з чотирипелюсткові цегляної нарізкою пластин розмірами 1000х336 мм. За механічної міцності гнучка черепиця не поступається моделям лінійки Shield, а АПП-модифікований бітум дозволяє використовувати її під палючими променями сонця і в морози. Гарантія - 20 років. Доступно 5 кольорів.

IKO Superglass Biber

Від моделей Superglass 3 Tab одношарова черепиця даної серії відрізняється тільки формою нарізки - бобровий хвіст. При її виробництві також використаний окислений бітум, монтаж спрощує клейова смуга, надається гарантія 15 років. Ще одна відмінність від серії Superglass з цегляної нарізкою - більш скромний вибір кольорів, всього 5.

IKO Superglass HEX

Ще одна серія лінійки Superglass, з шестикутної нарізкою. 7 кольорів.

IKO BiberShield

Серія - BiberShield це одношарова черепиця елегантної форми «бобровий хвіст». Склополотно оброблений окисленим бітумом, по всій корисної ширині тильної сторони пластини завдано суцільний самоклеючий шар. Гарантія 20 років. Доступно 4 варіанти забарвлень.

IKO Diamant PLUS

Серія IKO Diamant PLUS - це поєднання ексклюзивної ромбовидної нарізки з достоїнствами АПП-модифікованого бітуму. Гарантія 20 років, виробник пропонує 5 кольорів.

IKO Victorian PLUS

Victorian PLUS - ще одна серія одношарової черепиці з АПП-модифікаторами. Відмінні риси даної серії - класична форма нарізки «бобровий хвіст», можливість вибору з 2 кольорів.

IKO Monarch

Бітумна черепиця IKO Monarch одношарова, відноситься до преміальної категорії. Унікальне поєднання збільшеної товщини і поліпшених завдяки АПП-модифікації характеристик бітуму дозволяє давати на неї гарантію 25 років. Дана серія представлена ​​моделями з чотирипелюсткові цегляної нарізкою 4 різних кольорів.

IKO Monarch Diamant

Monarch Diamant відрізняється від попередньої серії формою і набором кольорів. Шляхетна ромбовидна нарізка вузьких (1000х284 мм) пластин, яка нагадує діаманти, і елегантні кольору (чорний і сірий) надають моделям цієї серії королівський шарм. Гарантія 25 років.

IKO DiamantShield

DiamantShield - це серія одношарової черепиці з масою достоїнств. За рахунок унікальної ромбовидної нарізки елементи покрівлі виглядають, немов ограновані діаманти. Склополотно підвищеної щільності забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, а окислений бітум - до спеки і ультрафіолету. Суцільний клейовий шар спрощує монтаж і підвищує герметичність покрівлі. Гарантія 20 років. Виробник пропонує 3 кольору.

IKO Monarch Biber

Серія Monarch Biber - це все гідності преміальної лінійки Monarch в поєднанні з популярною формою «бобровий хвіст». Доступно 2 кольори.

Технологія виробництва бітумної черепиці IKO

Виробництва бітумної черепиці IKO передує тривалий процес підготовки компонентів - скловолокна, бітуму та гранулятов. Концерн володіє 2 родовища базальту в Канаді, де ведеться видобуток каменю. Базальт подрібнюють, округлі гранули фарбують в спеціальній камері і покривають захисним складом. Виробляються скловолоконні нитки, з яких створюються неткані полотна скловолокна. Їх змотують в рулони і доставляють в цехи заводів по виробництву бітумної черепиці IKO. Шляхом нафтопереробки отримують сирої бітум і в спеціальних установках здійснюють його окислення (оксидування) або вводять в суміш добавки. Кожна партія бітуму проходить тести на проникність, горючість.

На заводах IKO здійснюється безперервний процес виробництва.

 1. Бобіни скловолокна поміщаються в камеру-накопичувач, рулони поступово розмотуються, полотно подається в грунтовальную машину.
 2. Склополотно просочується і з обох боків покривається розплавленим бітумом.
 3. Верхня сторона покритого бітумом скловолокна посипається базальтовим гранулятом, а нижня - кварцовим піском, який запобігає склеювання.
 4. Полотно при постійному контролі стиснення пропускається через охолоджуючі ролики, гранулят топиться в бітум і надійно фіксується.
 5. Зразки піддаються ряду випробувань - на розрив, на осипання грануляту.
 6. З нижнього боку наносять клейовий склад, суцільний або у вигляді смуги, після розподілу по потрібної площі закривають плівкою, яка легко знімається.
 7. Рулон нарізається на пластини потрібної форми і розміру.
 8. Пластини складуються в пачки і упаковуються.

Конструктивні особливості бітумної черепиці IKO

Одношарова бітумна черепиця IKO складається з таких шарів (зверху вниз):

 1. Базальтовий гранулят, захисно-декоративний шар
 2. Окислений або АПП-модифікований бітум
 3. Просочений бітумом стеклохолст
 4. Окислений або АПП-модифікований бітум
 5. Дрібна мінеральне посипання (кварцовий пісок)
 6. Клейкий шар модифікованого бітуму у вигляді смуги або на всій корисної площі
 7. Знімна плівка для захисту від склеювання в процесі зберігання

Бітум, стеклохолст і гранулят називають корисними компонентами гнучкої черепиці, а кварцовий пісок - це наповнювач, який не впливає на міцність, довговічність, здатність протистояти несприятливим впливам. Єдине його призначення - перешкоджати склеюванню пластин між собою. У більшості продуктів IKO витримується співвідношення питомої ваги корисних компонентів і наповнювача 70/30, а в лінійці Сambridge вміст корисних компонентів досягає 80%.

Також до конструктивних особливостей бітумної черепиці IKO відноситься збільшена до 3,5 см ширина зони забивання цвяхів в моделях Cambridge Хpress. За рахунок цього монтаж здійснюється швидше, а якість укладання підвищується. Якщо цвяхи доводиться забивати в вузьку крейдяні смужку, монтажники часто промахуються.

Переваги бітумної черепиці IKO

Оскільки концерн IKO Industries Inc. здійснює виробництво повного циклу, якість контролюється на всіх етапах, а собівартість бітумної черепиці знижується. Базальтовий гранулят, який використовується на всіх заводах IKO, проводиться за однаковою технологією з використанням одних і тих же барвників. За рахунок цього виключається розбіжність відтінків черепиці з різних партій або від різних заводів-виробників.

IKO - єдиний виробник, який дає на свою гнучку черепицю платинову гарантію 5 або 10 років, в залежності від серії. При виявленні шлюбу, гарантійних випадках пошкодження черепиці на протязі цього періоду виробник не тільки здійснює заміну матеріалів, але і компенсує всі витрати на демонтаж і повторний облаштування покрівельного покриття, включаючи транспортні витрати.

До важливих переваг бітумної черепиці IKO також відносяться:

Ціни на бітумну черепицю IKO

Ціна бітумної черепиці IKO залежить від кількості шарів, щільності скловолокна, кількості бітуму на одиницю площі, виду бітуму, форми нарізки та інших характеристик.

серія мінімальна ціна, грн./м2 максимальна ціна, грн./м2
Superglass HEX 216 216
ArmourShield 224 247
Superglass 243 243
Superglass Biber 251 251
Cambridge Хpress 298 298
Armourglass PLUS 306 306
Diamant PLUS 306 306
Victorian PLUS 306 306
DiamantShield 323 323
Сambridge Хtreme 356 356
Monarch 420 420
Monarch Diamant 420 420

Покупки бітумної черепиці IKO в Loveks-K

Інтернет-магазин Loveks-K пропонує за доступними цінами широкий асортимент бітумної черепиці IKO виробництва Словаччини. У нас можна купити одношарову і ламіновану, звичайну і самоклеящуюся гнучку черепицю різної форми, доступний великий вибір кольорів. У Києві та Одесі діють шоуруми компанії, де можна побачити зразки бітумної черепиці IKO. Здійснюється доставка по Києву, Одесі, а також у Харків і інші міста України. На сайті можна замовити розрахунок необхідної кількості покрівельних матеріалів. Також компанія надає послугу безкоштовного виміру, здійснює монтаж і шеф-монтаж гнучкої черепиці.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 658-77-11, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net