Монтеррей – різновид металочерепиці з профілем, який нагадує набігаючу хвилю. Цей профіль відноситься до найпопулярніших, його ще називають класичним. Металочерепиця такої форми нагадує натуральну керамічну та представлена в асортименті практично всіх виробників.

Переваги металочерепиці Монтеррей

Металочерепиця Monterrey має переваги, які притаманні даному покрівельному матеріалу в цілому. Це висока міцність у поєднанні з пластичністю, довговічність, стійкість до корозії, атмосферних факторів, простота монтажу та тривалий термін експлуатації. Профіль Монтеррей відрізняється низкою додаткових переваг:

Асортимент металочерепиці Monterrey

Черепиця з профілем Монтеррей виготовляється з листового металу різних виробників. Основна відмінність полягає в товщині листа, яка варіюється в діапазоні 0,4-0,5 мм, і в особливостях захисно-декоративного покриття. Вся металочерепиця, представлена в асортименті нашого магазину, має покриття на основі поліестеру, але різної фактури та товщини:

Також металочерепиця різних виробників розрізняється висотою профілю, габаритною (повною) шириною листа, корисна для черепиці Monterrey становить 1100 мм.

Виробник металу Arcelor Mittal Arcelor Mittal Ferogal SSAB U.S. Steel Voestalpine
Країна Німеччина Польща Китай Швеція Словаччина Австрія
Товщина металу, мм 0,48 0,50 0,50 0,40 0,45 0,50 0,45 0,50 0,50
Покриття РЕМА РЕМА PE, РЕМА РЕМА PE, РЕМА,High build РЕМА
Колір чорний червоний чорний чорний чорний чорний
Гарантія, років 10 10 5 15 10-45 15

Ціни на металочерепицю Монтерей

Бренд Країна виробник Цена за 1 м²
Ferogal Китай від 88 грн
U.S. Steel Словакія від 135 грн
Arcelor Mittal Польша від 156 грн
Voestalpine Австрія від 167 грн
SSAB Швеція від 168 грн
Arcelor Німеччина від 175 грн

Ціна металочерепиці Monterrey безпосередньо залежить від якісних характеристик сталі: товщини листа, кількості цинку у складі, товщини та типу полімерного покриття. Товщина сталі та вміст цинку безпосередньо впливають на термін служби покрівлі з металочерепиці та, відповідно, на ціну. Ціна металочерепиці також залежить від якості та товщини полімерного покриття. Чим більше мікрон – тим вища ціна.

Найбільш бюджетний (дешевий) сегмент виготовляють з металу виробництва Китай, або Україна з низьким вмістом цинку та гранично тонким шаром полімеру до 15 мкм. Найбільш дорогий сегмент – з якісного європейського металу виробництва Словаччина, Польща, Німеччина, Швеція, Австрія. Гарантійний термін такої металочерепиці досягає 45 років.

Купити металочерепицю Монтеррей в Києві з доставкою по області

У компанії Loveks-k завжди широкий асортимент металочерепиці. Ви можете легко вибрати та купити металочерепицю Монтерей з відповідними експлуатаційними характеристиками і, звичайно ж, по вашому бюджету. Зробити замовлення можна на сайті або в шоурумах компанії, які розташовані на Лівому березі Києва на Дніпровській набережній, 17А в БЦ «АПОЛЛО», а також в Одесі по вул. Балківській ,84, БЦ «Престиж».

Доставляємо за адресою замовника по Києву та області,Одесі та області. Можливий самовивіз зі складу в Бориспільському районі. Жителі інших міст України можуть замовити доставку будь-якою транспортною компанією.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net