Як кріпити софіт

Незважаючи на відносно недавню появу софітів для даху в будівництві, їх популярність продовжує зростати день за днем. Призначені для декорування покрівлі та вентиляції будівлі, вони можуть встановлюватися декількома способами, які залежать від цілого ряду чинників. Розглянемо детальніше, як можна кріпити софіт.

Перш, ніж почати

До того, як переходити до питання, як кріпити софіти, важливо уточнити, як визначається необхідний обсяг матеріалів для майбутніх робіт. Фактично, вентиляційні отвори співвідносяться до площі, яку вони повинні охоплювати в співвідношенні 1 до 150.

Щодо вибору софітів, все дуже просто. Для зовнішнього застосування краще вибирати перфоровані вироби, а для внутрішнього – без перфорації.

Кріплення софітів самостійно

Софіт монтується на парі профілів, розташованих паралельно один до одного (на стіні і звісі покрівлі). При цьому, направляючі профілю можуть бути трьох видів, для кожного з яких є свої умови застосування:

Важливо відзначити, що для відкритого покрівельного звису характерна відсутність покриття як такого. Він просто подовжує кроквяну ногу, до якої фіксується, а на стіні кріплення виконує роль упору. До створеного трикутнику приєднується карнизна обшивка. Закриті покрівельні звіси обшивають деревом або вінілом. Другий варіант оптимальний, якщо заплановано кріплення софітів також з вінілу.

Послідовність дій

Монтувати софіти слід тільки після того, як був закріплений сайдинг на стелю або інші частини ви вже закінчили. Послідовність дій виглядає наступним чином:

  1. За допомогою ножиць або циркулярної пилки слід вирізати софіти потрібного розміру з невеликими зазорами по краях, після чого переходити безпосередньо до монтажу.
  2. Позначивши вихідну точку, відступіть від неї 77 мм і проведіть горизонтальну лінію по всьому периметру будинку.
  3. Прямо під лінією фіксується перша панель, і в настінний профіль вставляється один край софіта, а в протилежний - інший.
  4. Після того, як за першим софітом вставлений наступний, вони з`єднуються замком.

При бажанні, можна обійтися без фіксації софітів в профілі, якщо відразу вставити їх в нього і замкнути, після чого вже виконувати монтування самого профільного елемента.

Спосіб підшивки софітів залежить від кута, який може бути прямим або косим.

​Як кріпити софіт​

Корисні поради

До моменту установки софітів, зберігайте їх в місці, закритому від прямих сонячних променів, а при транспортуванні укладайте виключно горизонтально. Для кріплення, використовуйте тільки антикорозійні шурупи або цвяхи. У всіх місцях з`єднання софітів між собою або з іншими елементами конструкції обов`язково залишайте зазори в 1-3 мм.

Ваше ім'я *
Контактний телефон *
Повідомлення
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net