Монтаж гідробар`єра

Волога і пар, що збираються в підпокрівельному просторі, можуть швидко зруйнувати конструкцію покрівельного пирога. Щоб цього не сталося, для відводу вологи рекомендується використовувати підпокрівельні плівки, мембрани з гідро-, парозахисними властивостями. При цьому важливо знати, як правильно стелити гідро-, пароізоляційні системи і які матеріали використовувати.

Популярні види мембран

Монтаж гідробар`єру

Лицьовою вважається сторона з мікроперфорацією, при укладанні вона повинна бути зовні. Також з цієї сторони може знаходитися розмітка напрямних – чорні, червоні або зелені смуги. Напрямні, якщо є, розташовуються в 10 см від краю. Вони служать для горизонтального і вертикального орієнтування і нахлеста – при монтажі на іншу смугу рекомендується нахлест саме 10 см. Якщо напрямних немає – перфорацію шукають візуально.
Рулони згортають так, щоб їх зручно було розмотувати перфорацією догори. Тому, якщо рулон піддавався попередньому розгортання, то знайти лицьову сторону не складе проблеми.
Монтаж гідроізоляційної плівки здійснюється за допомогою скоб механічного зшивача, а також нержавіючих чи оцинкованих цвяхів з плоскими голівками.
Не допускається зіткнення плівки з суцільною поверхнею, від цього її захисні функції погіршуються, має бути простір для вентиляції.
Мінімальний ухил скату для укладання гідробар`єрноъ плівки складає 17˚.

Монтаж гідроізоляції

Етапи монтажу

1. Гідробар`єрна плівка стелиться горизонтально в напрямку до гребня від окантовки.
2. Вертикальний нахлест 10 см допустим на скатах з різним ухилом, а горизонтальний залежить від кута нахилу покрівлі:
3. Вимоги до кроквяної системи: максимальна відстань між кроквами, до яких кріпиться плівка, 1,2 метра.
4. При укладанні, слід контролювати висоту провисання гідрозахисту – близько 2 см.
5. Необхідно стежити, щоб між гідробар`єром і утеплювачем зберігався зазор – в 2-4 см.
6. Укладка гідроізоляційної плівки завершується посиленням кріплення плівки за допомогою допоміжної обрешітки – контррейок перетином 3х5 см, які прибиваються уздовж крокв і притискають гидробар`єр. Контррейки рекомендується прибивати через прокладну стрічку, щоб крокви не руйнувалися від вологи, яка стікає по цвяхах. Бажано використовувати вже просочену антисептиками обрешітку.
7. Правильно укладена плівка досягає окантовки, її нижня кромка – з`єднується з жолобом даху і капельником. А в області коника залишається зазор для забезпечення якісної вентиляції в 5 см.

Гідробарьєр на покрівлі

Монтаж паробар`єра

Особливості монтажу паробар`єра

Якщо встановлюються підшивки, гіпсокартон, будь-який декоративний матеріал, варто прокласти дерев`яні рейки, щоб кріпильні отвори були в цих матеріалах.
При укладанні парозахисного шару на плоских дахах, важливо дотримуватися обережності, уважно стежити за організацією порядку укладання шарів, щоб не допустити пошкодження плівки матеріалом, який стелиться слідом.
Паробар`єр, гидробар`є р для даху повинні бути встановлені з дотриманням всіх правил і допусків – тільки так можна мінімізувати тепловтрати і забезпечити тепле і сухе повітря в приміщенні. Захисні плівки допоможуть вберегти покрівлю від негативного впливу вологи, підвищують надійність, довговічність покрівельного пирога.

Рекомендовані товари

Гідробар'єр Eurovent SILVER 96
Німеччина
від 11 грн / м2
Замовити консультацію
Ваше ім'я *
Контактний телефон *
Повідомлення
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 658-77-11, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net