Підстава під бітумну черепицю

Бітумна черепиця прослужить вам довго і надійно лише за умови спорудження досить жорсткої основи, на яку вже буде здійснюватися безпосередній монтаж. З урахуванням півстолітньої гарантії виробника на гнучку черепицю, конструкція повинна витримувати не тільки сильні пориви вітру або снігові зимові завали, але і вагу самого покрівельника. Варіантів при виборі матеріалу може бути кілька:

Кожна основа під м`яку покрівлю має свої переваги і особливості, про які обов`язково слід згадати.

Фанера

Ця основа під бітумну черепицю може бути різного ступеня міцності і вологостійкості. Всього прийнято виділяти три типи найбільш популярної фанери:

Для підтримки фанерного шпону в постійній сухості і для забезпечення його міцності в подальшому, площа підкладкового килима повинна бути по всій площині покрівлі. В іншому випадку, поява вологи може привести до деформації листів фанери і їх подальшого намокання.

ОСБ

З трьох перерахованих варіантів, саме цей матеріал вважається кращим, як основа під бітумну черепицю. Товщина плити повинна бути не менше 9 міліметрів, а відстань між кроквами не менше півметра. Крім того, марки OSB і OSB-2 зовсім не підходять для використання в якості основи. Обов`язково ознайомтеся з маркуванням плити, там повинна бути вказана тільки OSB-3. Лише несумлінні виробники ігнорують вимогу маркування кожного листа ОСБ, а візуально відрізнити одну марку від іншої зможе тільки справжній професіонал.

Деревина

Деревина є найдешевшим матеріалом для спорудження основи. У той же час, зусиль доведеться докласти чималу кількість, навіть в процесі відбору дощок. Адже вони повинні бути однакового розміру і мати строгі прямі кути у граней. Щоб спорудити основу під гнучку черепицю з дощок, використовуйте матеріали товщиною від 25 до 30 мм і бажано якісно просушені.

​ОСБ​

Корисна інформація

В ідеалі, бітумна черепиця може прослужити вам до п’ятдесяти років, тому конструкція основи повинна бути міцною не тільки на момент установки. Більш того, використовуваний суцільний настил повинен бути виключно рівним і сухим на момент монтажу м`якої покрівлі. В іншому випадку, все закінчиться появою перекосів і нерівностей. Для кріплення рекомендується використовувати саморізи або оцинковані цвяхи. Причому у варіанті із суцільним настилом, по обрешітці крок кріплення повинен складати не більше 300 мм, а в місцях стикування плит (ОСБ або фанери) і взагалі удвічі менше.

Ваше ім'я *
Контактний телефон *
Повідомлення
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 658-77-11, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net