Практичний семінар з покрівельної продукції Budmat в Одесі
Компанія «Ловекс-К» - офіційний імпортер Budmat, провела практичний семінар для своїх партнерів в м.Одесі з покрівельної продукції концерну BudMat.
Метою семінару були презентація модульної черепиці «BudMat» як інноваційного продукту, призначеного для покрівель будь-якої складності, сприяння в підвищенні якості монтажу модульної черепиці, водостічних систем та покрівельних аксесуарів.
Також були представлені новинки від BudMat - фірмовий коник і штучні фронтонні елементи для покрівлі, що імітують вид натуральної черепиці.
Для проведення семінарів були запрошені співробітники компаній Budmat і «Ловекс-К». Основний доповідач, представник заводу BudMat Олександр Охрій, продемонстрував методику і секрети монтажу самокалібруючої модульної черепиці.
Більше 20 покрівельників і представників торгуючих організацій отримали багато нової та корисної інформації про якісні характеристики, простоту монтажу, мінімальну відходність матеріалу, зручність придбання та доставки.


