Що таке модульна черепиця - види та характеристики

Модульна черепиця належить до групи сучасних покрівельних матеріалів. За зовнішнім виглядом і технологією виготовлення вона дуже схожа на металочерепицю, але випускається у вигляді компактних модулів. Вони легко встановлюються навіть на дах складної форми, з'єднуючись між собою за допомогою саморізів.

Листи модульної черепиці відрізняються між собою формою і кольором зовнішньої поверхні. Це дозволяє надати даху охайного вигляду, створюючи унікальний дизайн будівлі. Основою кожного модуля черепиці виступає високоякісна сталь, яка з двох сторін покривається оцинкуванням, антикорозійним покриттям і ґрунтовкою. На зовнішню поверхню виробу наноситься кольорове полімерне покриття, а тильна частина модуля покривається шаром захисного лаку. Всі ці шари захищають сталь від корозії, забезпечуючи тривалий термін служби модульної металочерепиці.

Характеристики модульної металочерепиці

Модульна черепиця може використовуватися для перекриття покрівлі невеликих розмірів. Вона дозволяє гарно оформити дах зі скатами складної форми та додатковими архітектурними елементами — мансардними вікнами, декоративними димоходами, балконами.

Висота модуля залежить від форми його поверхні та може складати від 40 до 65 мм. Стандартна довжина листа 700 мм, а його корисна ширина — 1100 мм. Загальна площа фрагмента модульної черепиці — 0,87 кв.м, але матеріал укладається з напуском, тому корисна площа дорівнює 0,77 кв.м. Вага кожного елемента коливається в діапазоні від 3,5 до 4 кг в залежності від параметрів металевої основи та характеристик зовнішнього шару з полімерів. Середній термін служби модульної металочерепиці становить від 20 до 50 років.

Експлуатаційні переваги та недоліки модульної металочерепиці

Модульна черепиця вигідно відрізняється від інших видів покрівельних матеріалів високими експлуатаційними характеристиками. Ключові переваги модулів:

При монтажі модульної черепиці утворюється багато стиків. Але це ніяк не впливає на герметичність покрівлі, оскільки сусідні модулі щільно з'єднуються і надійно фіксуються саморізами.

Монтаж модульної металочерепиці

Технологія укладання модульної металочерепиці дуже проста, монтаж можуть зробити 1-2 людини. Щоб збільшити термін експлуатації даху, перед укладанням модулів необхідно забезпечити гідроізоляцію. Для цього на обрешітку укладають гідроізоляційну плівку.

Перший модуль покрівельного матеріалу встановлюють в нижньому правому куті ската. Другий елемент розташовують зліва, фіксуючи його саморізами. Після цього встановлюють третій елемент, розміщуючи його зверху над першим. Четвертий лист закріплюють зліва від третього, розташовуючи його точно над другим встановленим елементом. Сусідні модулі спочатку з'єднуються між собою по кромці, а потім фіксуються на обрешітці по всій поверхні саморізами. Вкручувати їх потрібно під хвилею.

При чіткому дотриманні інструкції монтажу модульна металочерепиця забезпечить герметичне покриття даху, яке буде служити довгі роки.

Ferrara D-Matt кирпичний
Польща
від 522 грн / шт
Murano X-Matt графітова
Польща
від 492 грн / шт
Rialto D-Matt коричневий
Польща
від 459 грн / шт
Ваше ім'я *
Контактний телефон *
Повідомлення
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net