Чорна металочерепиця є однією з найбільш популярних, тому як за кольором нагадує відтінок натуральної черепиці, яку виробляють з глини. Цей колір елегантно виглядає на дахах приватних будинків, котеджних та інших будівель. Чорна металочерепиця ще зовсім недавно була найбільш затребувана серед покупців, її частка становила трохи менше половини обсягів продажів всієї черепиці.

Чорна металочерепиця, її види та переваги

У розкладці кольорів каталогу рал чорний колір позначається як RAL 9005. Покрівля з черепиці чорного кольору ідеально поєднується з будь-якими відтінками облицювальних матеріалів фасаду: керамічною цеглою, блок-хаусом, сайдингом, натуральним каменем, будь-яким видом штукатурки, деревом і т.д. Така покрівля вигідно виділяється на тлі будинків з дахами більш стриманих відтінків, надає будівлі благородний і вишуканий вигляд.

Чорна металочерепиця, вартість

Купити металочерепицю за найкращою ціною ви можете в покрівельній компанії "Ловекс-К". Для отримання консультації з вибору покрівельного покриття потрібного Вам відтінку, зверніться до наших фахівців. У каталозі нашого інтернет-магазину представлена ​​металочерепиця зі сталі провідних європейських українських, китайських, виробників. Зручна система навігації і фільтрів полегшує вибір за кольорами і інших параметрах. Менеджери компанії завжди допоможуть Вам з підбором і розрахунком необхідної кількості матеріалів.

Жителі Києва і Одеси можуть відвідати шоуруми, де представлені зразки продукції, купити продукцію і замовити адресну доставку по місту, області або самостійно забрати товар зі складу. Також доставляємо транспортними компаніями в будь-яке місто України.

Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Дякуємо за заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробимо безкоштовний розрахунок матеріалів за 30 хвилин
Введіть ваші контактні дані. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Прикрепить файл
Добавить еще +
Loveks
ул. Днепровская набережная, 17-А, корпус "З" Бизнес-центр "АПОЛЛО", 3 этаж, оф. 304 02000 Украина г. Киев
ул. Балковская 84Бизнес-центр "Престиж", 3 этаж, оф. 304 65005 Украина г. Одесса
+38 (067) 400-17-98, +38 (067) 480-99-81, office@loveks.net v.saraeva@loveks.net